logo BLUE_BOOST
Izvor: HGK ŽK ZADAR

Poziv na iskaz interesa za natječaj za dodjelu putnih vaučera u projektu BLUE_BOOST

Objavljeno: 31. 07. 2019. , Ažurirano: 01. 08. 2019.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Zadar objavljuje Poziv na iskaz interesa za natječaj za dodjelu putnih vaučera za sudjelovanje na međunarodnom događaju projekta Europske unije BLUE_BOOST – INTERREG Adrion – Cross-field posjet 9. i 10. rujna 2019. u regiji Friuli Venezia Giulia, Italija.

Na natječaj se mogu prijaviti:

1. a) mikro, mala, srednja te start-up poduzeća ili
    b) kvalificirana poduzeća/organizacije za istraživanja, razvoj i inovacije / izvaninstitucionalni Novi inovacijski agenti (npr. fab labs, maker spaces, co-working spaces, creative hubs, living labs, tech shops, contamination labs itd.) – mogući Pružatelji znanja u sklopu pilot-aktivnosti BLUE_BOOST i objavljenog natječaja.

2. Svi spomenuti subjekti mogu biti fizičke osobe (uključujući profesionalce) ili javna tijela. Što se tiče mikro, malih, srednjih te start-up poduzeća, njihova djelatnost (ne nužno osnovna) mora pripadati u djelatnosti Plavoga gospodarstva, brodogradnje i zaštite obale.

Kad je riječ o mogućim prijaviteljima Pružatelja znanja (kvalificirane tvrtke, organizacije za istraživanja, razvoj i inovacije, izvaninstitucionalni Novi inovacijski agenti), nema ograničenja u vezi s njihovim djelatnostima, već bi oni trebali biti sposobni pružiti usluge poduzećima iz navedenih sektora Plavoga gospodarstva.

3. Prijavitelji moraju imati sjedište ili podružnicu u pilot-području projektnog partnera – Zadarskoj županiji.

4. Sudionici (predstavnici prijavitelja) moraju:
- imati navršenih 18 godina u trenutku podnošenja prijave,
- posjedovati prikladne i valjane dokumente za putovanje u Grčku na datum podnošenja prijave i tijekom cijelog događaja,
- imati izjavu koju je potpisao pravni zastupnik prijavitelja, a kojom ga se opunomoćuje za zastupanje prijavitelja na Transnacionalnom brokerskom događaju i Cross-field posjetu te
- dobro poznavati engleski jezik.

Poziv koji uključuje prijavni obrazac s prilozima moguće je preuzeti ovdje, a program ovdje.

Prijave se primaju do 20. kolovoza 2019. u 12 sati na adresu elektroničke pošte ijadresko@hgk.hr.

Vrijeme Aktivnost
09.09.2019
13:30 - 14:15 Welcome and presentation of the CFV programme, Chamber of Commerce of Venezia Giulia
14:30 Departure from Trieste (city centre) to Monfalcone