Održana 21. sjednica Grupacije pružatelja usluga smještaja na plovilima – charter Županijske komore Split

Objavljeno: 14. 11. 2018. , Ažurirano: 26. 11. 2018.

Grupacija pružatelja usluga smještaja na plovilima (PUSP) – charter Županijske komore Split održala je svoju 21. sjednicu 21. studenoga u ŽK Split.

Tomislav Akrap, voditelj Grupacije, govorio je o zaključcima plenarne sjednice Udruženja PUSP održane 19. listopada ove godine u Biogradu na Moru. Predstavio je ostvarene rezultate nautičkog turizma Republike Hrvatske te novosti koje donosi novi Pomorski zakonik. Članicama je prenio i rezultate izbora novog vodstva na plenarnoj sjednici Udruženja. Grupacija sada ima četiri člana Vijeća u Udruženju, i to predstavnike tvrtki Dalmatia charter d.o.o., Noa Yachting d.o.o., Croatia Yachting d.o.o. i Sunčani život d.o.o.

Na sjednici Udruženja izglasan je i novi poslovnik Udruženja PUSP – charter prema kojem se treba uskladiti i ova grupacija. Dogovoreno je da će se na samom početku 2019. godine održati sjednica na kojoj će se Grupacija do kraja uskladiti s novim poslovnikom, posebice u vezi s vodstvom grupacije.

Poslovna tajnica Grupacije Nataša Bušić predstavila je novi projekt HGK Digitalna komora te pozvala sve nazočne da se registriraju i besplatno koriste ponuđene mogućnosti.

Najavljeno je i izlaganje Turističke zajednice Splitsko-dalmatinske županije na predstojećem sajmu BOOT u Dusseldorfu od 19. do 27. siječnja 2019., na kojem će sve članice Grupacije imati mogućnost izložiti svoje brošure.