Potvrđeno vodstvo Kluba poslovnih žena Alfa Koprivničko-križevačke županije

Objavljeno: 10. 10. 2016. , Ažurirano: 11. 10. 2016.

Članice Kluba poslovnih žena Alfa održale su sjednicu izborne skupštine u petak, 7. listopada, u ŽK Koprivnica.

Na sjednici su jednoglasno produljeni mandati dosadašnjim članicama predsjedništva Kluba: predsjednici Kluba poslovnih žena Alfa Meliti Bači, potpredsjednici Marti Dombaj, tajnici Ani Špičko te članicama Nadzornog odbora – predsjednici Nadzornog odbora Kluba Mariji Babić te članicama Nadzornog odbora za iduće četiri godine Vesni Šubarić Mujkić i Dubravki Horvat.

Na sastanku se, među ostalim, razgovaralo o budućim aktivnostima Kluba te o donošenju Plana rada za iduću godinu koji će se donijeti na idućem sastanku, 2. prosinca 2016.

Kao i svake godine dosad, članice Kluba poslovnih žena Alfa i ove su godine, već tradicionalno, sudjelovale u obilježavanju Tjedna cjeloživotnog učenja u Koprivničko-križevačkoj županiji te su tim povodom odslušale dva predavanja: doktorice Sanje Švarc Janjanin, Osteoporoza – tiha epidemija, povodom svjetskog dana osteoporoze, te Ksenije Krušelj, o zaboravljenim ženama u Koprivnici, ovog puta o Barunici Ludmili Inkey, osnivačici Gospojinskog društva, osnivačici škole u Rasinji, osnivačici Crvenoga križa u Koprivnici i dobrotvorki.