Nihad Šušnjar, generalni sekretar PK USK, Mirjana Čagalj, potpredsjednica HGK i Joso Brajković, predsjednik ŽK Otočac
Izvor: ŽK Otočac
Autor: Milan Kranjčević

Potpisan Sporazum o suradnji Hrvatske gospodarske komore i Privredne komore Unsko-sanskoga kantona

Objavljeno: 20. 12. 2016. , Ažurirano: 23. 12. 2016.

Sporazume su potpisali Joso Brajković, predsjednik Županijske komore Otočac, i Nihad Šušnjar, generalni sekretar Privredne komore Unsko-sanskoga kantona

Tijekom održavanja 10. Međunarodnoga božićnog sajma u Otočcu, u Županijskoj komori Otočac 17. prosinca, HGK i Privredna komora Unsko-sanskoga kantona potpisale su Sporazum o suradnji.

Sporazume su potpisali, u ime predsjednika HGK Luke Burilovića, Joso Brajković, predsjednik Županijske komore Otočac, i Nihad Šušnjar, generalni sekretar Privredne komore Unsko-sanskoga kantona.

Obojica su istaknula dosadašnju dugu suradnju koja se temeljila na Sporazumu iz 1999. godine. S obzirom na to da su se promijenila vremena i da je došlo do promjena u gospodarstvu u svijetu, pojavila se potreba za potpisivanjem novoga Sporazuma s novim sadržajem.

Nihad Šušnjar je istaknuo dobru suradnju sa Županijskom komorom Otočac koja već gotovo od samoga početka Međunarodnog sajma Eko-Bis u Bihaću predstavlja svoje gospodarstvo i svoje gospodarstvenike, odnosno sudjeluje na stručnim i znanstvenim konferencijama koje se prilikom tog sajma priređuju. Joso Brajković naglasio je da je ta suradnja obostrana, o čemu svjedoče brojni izlagači i na ovogodišnjemu jubilarnom desetomu Međunarodnom božićnom sajmu u Otočcu.

Potpisivanju Sporazuma o suradnji prisustvovala je i potpredsjednica HGK Mirjana Čagalj.