Vrijeme održavanja: 11.11.2016.

Prvog dana Obrtničkog i gospodarskog sajma Koprivničko-križevačke županije u petak, 11. studenoga, u 11 sati u konferencijskoj dvorani Razvojnog centra i tehnološkog parka Križevci, održat će se prezentacija o bespovratnim financijskim sredstvima za poduzetnike u okviru Programa prekogranične suradnje Interreg V-A Mađarska-Hrvatska 2014. - 2020. PP Light scheme.

Poslovni susreti (B2B) hrvatskih i mađarskih poduzetnika održat će se nakon prezentacije.

Organizatori susreta poduzetnika i prezentacije jesu Koprivničko-križevačka županija, Generalni konzulat Republike Hrvatske u Mađarskoj, PORA - Razvojna agencija Podravine i Prigorja, Županijska komora Koprivnica, Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije i Grad Križevci.

Cilj je prezentacije i poslovnih susreta poduzetnika upoznati obrtnike i poduzetnike s područja Mađarske i Hrvatske s mogućnostima povezivanja, uspostavom gospodarske suradnje i koristima koje će im omogućiti natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava u okviru programa prekogranične suradnje Mađarska-Hrvatska PP Light scheme.