Predvorje Ekonomskog fakulteta u Mostaru
Izvor: HGK

Poslodavci Dubrovačko-neretvanske županije u Mostaru

Objavljeno: 13. 03. 2019. , Ažurirano: 14. 03. 2019.

Na 22. sajmu gospodarstva u Mostaru održao se susret poslodavaca sektora turizma i trgovine i studenata Sveučilišta u Mostaru, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore, Gospodarske komore Federacije Bosne i Hercegovine te Sveučilišta u Mostaru.

HGK – Županijska komora Split inicirala je ovaj događaj radi aktivnijeg pristupa rješavanju problema nedostatka radne snage s kojim se suočava većina naših tvrtki, a posebno u sektorima turizma i trgovine.

Uz potporu Sveučilišta u Mostaru, koje obuhvaća više od 11.000 studenata s mogućnošću rada na studentski ugovor, pozvani su poslodavci Dubrovačko-neretvanske, Splitsko-dalmatinske i Šibensko-kninske županije u Mostar, kako bi na najbolji način pokušali pronaći i odabrati svoj radni kadar. Uime Dubrovačko-neretvanske županije osam je poslodavaca predstavilo svoje potrebe za radnom snagom.

mostar2.jpg

Marko Šantić, predsjednik Gospodarske komore Federacije BiH u Mostaru; Izvor: HGK.