Sastanak Predsjednika Komore Zagreb sa zamjenikom gradonačelnika Svetog Ivana Zeline

Objavljeno: 12. 10. 2016. , Ažurirano: 12. 10. 2016.

U HGK-Komori Zagreb, 10. listopada održan je sastanak zamjenika gradonačelnika Svetog Ivana Zeline Maria Dukarića i predsjednika HGK-Komore Zagreb Zlatana Frӧhlicha sa suradnicima.

Na sastanku se razgovaralo o organizaciji posjete i razmjeni iskustava vinara i vinogradara Svetog Ivana Zeline s vinarima i vinogradarima pokrajine Rhein-Hessen iz Njemačke.

Planiran je posjet u veljači 2017. godine kada bi delegacija, u kojoj će biti i gradonačelnik Svetog Ivana Zeline sa suradnicima, posjetila Mainz (grad prijatelj Zagreba) i okolne vinare, te uputila poziv za sudjelovanjem na Izložbi vina Kontinentalne Hrvatske, koja se u lipnju održava u Svetom Ivanu Zelini. Komora Zagreb će posjetu organizirati u suradnji s Komorom Rhein-Hessen iz Mainza.

Dogovoren je i nastavak suradnje na već postojećim projektima i redovita razmjena informacija Komore Zagreb i  grada Svetog Ivana Zeline.