Izvor: HGK

Posjet veleposlanika Republike Indije Županijskoj komori Rijeka

Objavljeno: 21. 12. 2017. , Ažurirano: 27. 12. 2017.

U organizaciji HGK – Županijske komore Rijeka i Veleposlanstva Republike Indije u Republici Hrvatskoj veleposlanik Republike Indije Sandeep Kumar predstavio je zainteresiranim tvrtkama s područja Primorsko-goranske županije gospodarske potencijale Indije te mogućnosti poslovne suradnje s indijskim poduzetnicima i institucijama. U HGK – Županijskoj komori Rijeka veleposlanika će primiti predsjednik HGK – Županijske komore Rijeka Vidoje Vujić sa suradnicima. Na sastanak su pozvani i predstavnici Primorsko-goranske županije, Grada Rijeke i Turističke zajednice.

U delegaciji Veleposlanstva Republike Indije uz veleposlanika će biti i diplomat, drugi tajnik, Harish Narula te Ajit Pal Singh, pomoćnik direktora iz Ureda za turizam Indije sa sjedištem u Frankfurtu.

U organizaciji ŽK Rijeka, istoga dana, veleposlanik Indije je posjetio riječku farmaceutsku tvrtku Jadran galenski laboratorij d. d.