Osnivačka sjednica Udruženja za stručne poslove zaštite okoliša

Objavljeno: 24. 01. 2020. , Ažurirano: 24. 01. 2020.

Hrvatska gospodarska komora osniva Udruženje za stručne poslove zaštite okoliša, koje će okupljati tvrtke nositelje ovlaštenja Ministarstva zaštite okoliša i energetike, tvrtke koje obavljaju stručne poslove vezane uz zaštitu od buke te tvrtke koje izrađuju stručne podloge i elaborate gospodarenja otpadom.

Osnivačka sjednica Udruženja za stručne poslove zaštite okoliša održat će u utorak, 4. veljače, u 11 sati, u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Rooseveltov trg 2 u Zagrebu, u vijećnici na 1. katu. Poziv na sjednicu možete pronaći u pratećim dokumentima.

Udruženje će imati za cilj zagovarati interese svih članica pred relevantnim institucijama, surađivati s akademskom zajednicom i stručnim organizacijama koje djeluju u području zaštite okoliša te raditi na razvoju i unapjeđenju sustava stručnih podloga zaštite okoliša.

Prijavite se na sjednicu obrascem u nastavku: