Okrugli stol za održivi turizam Interkulturalni dijalog kroz održivi turizam

Objavljeno: 31. 05. 2017. , Ažurirano: 31. 05. 2017.

Kao dio 17. Foruma gospodarskih komora jadransko-jonskog područja (AIC Forum), u Pescari u pokrajini Chieti u četvrtak, 8. lipnja, održat će se Okrugli stol za održivi turizam.

Jedan je to od pet tematskih okruglih stolova koji djeluju pri Forumu, a koji su organizirani i usklađeni sa stupovima Strategije Europske unije za jadransku i jonsku regiju (EUSAIR).

U skladu s provedenom reorganizacijom i uvedenom dvojnom nadležnošću zemalja odnosno komora, Okrugli stol za turizam, već drugu godinu zaredom, vode Hrvatska gospodarska komora i Gospodarska komora Drač.

Ove će godine tema Okruglog stola za turizam biti Interkulturalni dijalog kroz održivi turizam

Zainteresirani za sudjelovanje na okruglom stolu trebaju se prijaviti najkasnije do 2. lipnja na www.forumaic.org/events.

Program Foruma možete pronaći u pratećim dokumentima.

Dodatne informacije dostupne su na internetskoj stranici www.forumaic.org.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Nataša Bušić (Odsjek za turizam, tel.: 021/321-118, e-adresa: nbusic@hgk.hr).