Izvor: HGK - Komora Zagreb

Održana edukacija Kako kontroling unapređuje odnose u poduzeću

Objavljeno: 28. 03. 2019. , Ažurirano: 29. 03. 2019.

U Komori Zagreb, 26. ožujka, održana je edukacija o kontrolingu ljudskih potencijala Kako kontroling unapređuje odnose u poduzeću. Andreja Švigir iz tvrtke Altius savjetovanja d.o.o., služeći se metodologijom Orange Frog harvardskog profesora Shawna Achora, objasnila je kako kontroling neprestano potiče organizaciju na promjene načina komunikacije i unapređuje odnose u tvrtki.

Promjenom osobnih navika zaposlenici drukčije gledaju na suradnike, razumijevaju što je zapravo timski rad i tako izravno utječu na tvrtku čiji su dio. Mijenjajući sebe, mijenjaju i kulturu svoje organizacije. To je bit kontrolinga.

Sudionicima edukacije predstavljen je i projekt Digitalna komora te natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava za ishođenje znakova kvalitete Izvorno hrvatsko i Hrvatska kvaliteta.