Održan sastanak splitskog ogranka Hrvatske udruge poslovnih žena Krug

Objavljeno: 04. 05. 2018. , Ažurirano: 07. 05. 2018.

U Županijskoj komori Split 4. svibnja održan je sastanak Hrvatske udruge poslovnih žena Krug – Ogranak Split pod vodstvom novoizabrane predsjednice Dragice Jerkov.

Direktorica Županijske komore Split Vesna Friedl predstavila je članicama zaključke sa sjednice Izvršnog odbora i Skupštine Kruga, održanih 18. travnja u Zagrebu.

Članice su razgovarale o mogućnostima jačanja Kruga na lokalnoj, nacionalnoj, ali i međunarodnoj razini.

Još jedanput im je skrenuta pažnja na objavljeni natječaj Kruga za najbolju poduzetnicu, socijalnu poduzetnicu i menadžericu u 2017. godini i na rok za dostavu kandidatura, najkasnije do 9. svibnja, te će se ispitati interes splitskih članica Kruga za odlazak na proglašenje 23. svibnja u Zagreb.

Govorilo se i o nadolazećem Forumu gospodarskih komora, gradova i sveučilišta jadransko-jonskog područja, koji će se od 16. do 18. listopada održati u Splitu, u čijem sklopu Županijska komora Split, u suradnji s Gospodarskom komorom Udine, koordinira okrugli stol za poduzetništvo žena te o uključivanju Kruga.