Održan Sastanak Povjerenstva za usklađivanje voznih redova Županijske komore Dubrovnik

Objavljeno: 09. 10. 2019. , Ažurirano: 09. 10. 2019.

Povjerenstvo za usklađivanje voznih redova sastalo se 7. listopada u Županijskoj komori Dubrovnik.

Razmatrali su prigovor prijevoznika Samoborček EU Grupa d.o.o. Samobor, u vezi sa zahtjevom za izmjenu voznog reda postojeće županijske autobusne linije Dubrovnik – Klek, broj linije u upisniku 998.

Udovoljeno je zahtjevu prijevoznika za izmjenom navedenog voznog reda budući se predloženom izmjenom ne ulazi u zaštitna vremena na postojećim linijama propisana člankom 8., Pravilnika o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15).

Zapisnik sa sastanka Povjerenstva za usklađivanje voznih redova dostaviti će se prijevozniku.