Održan poslovni sastanak mobilnog tima HGK s tvrtkom Elektro - energetika projekt d.o.o.

Objavljeno: 09. 09. 2016. , Ažurirano: 09. 09. 2016.

U HGK Komori Zagreb 9. rujna održan je sastanak direktora tvrtke Elektro - energetika projekt d.o.o. Krunoslava Radeljaka, Igora Bobeka iz Sektora za međunarodne poslove i Silvije Czeisberger iz HGK Komore Zagreb.

Na sastanku se razgovaralo o Pozivu na dostavu projektnih prijava E-impuls koji je 21. srpnja 2016. objavilo Ministarstvo poduzetništva i obrta.

Elektro - energetika projekt d.o.o. je specijalistički projektantski ured koji se bavi projektiranjem u elektronergetici; odnosno specijalističkom izradom projektne dokumentacije; izvedbom projekata za elektrane, trafostanice, te nadzorom nad izvođenjem.  Direktor tvrtke, gospodin Krunoslav Radeljak, sudjelovao je u nekoliko navrata na B2B poslovnim razgovorima u Beču i Grazu u organizaciji EEN Hrvatska, HGK Komore Zagreb i EEN Austrija.