Izvor: Pixabay

Edukacija za ugostitelje o vođenju robno-materijalnog poslovanja

Objavljeno: 16. 11. 2021. , Ažurirano: 17. 11. 2021.

Pozivamo vas na besplatnu edukaciju za ugostitelje Praksa vođenja robno-materijalnog poslovanja, koja će se održati u srijedu, 24. studenoga, u 11 sati:

• uživo u Međimurskoj palači turizma, u Čakovcu, na adresi Josipa Bana Jelačića 22, i
  • online (putem platforme Microsoft Teams).

Edukacija je namijenjena ugostiteljima iz djelatnosti pripreme hrane i pića – restorani, caffe barovi, hoteli i drugi.

Predavač na edukaciji je Hrvoje Habjanec, direktor i suvlasnik tvrtke Integrirani poslovni sustavi d.o.o., specijalizirane za softverska rješenja u ugostiteljstvu, poznate po softveru Remaris.

Za sudjelovanje na edukaciji uživo (Međimurska palača turizma, Josipa Bana Jelačića 22, Čakovec) možete se prijaviti OVDJE. Zbog epidemioloških mjera, broj sudionika je ograničen. Prijaviti se možete najkasnije u utorak, 23. studenogaSvi polaznici edukacije moraju imati važeću Digitalnu EU Covid potvrdu koju moraju predočiti prilikom ulaska.

Za sudjelovanje na online edukaciji, možete se prijaviti ispunjavanjem obrasca u nastavku teksta. Broj sudionika također je ograničen, a rok prijave je utorak, 23. studenoga.

Edukaciju organiziraju Hrvatska gospodarska komora i Nacionalna udruga ugostitelja.