Online događanje: India Pharma & India Medical Device 2021

Objavljeno: 16. 02. 2021. , Ažurirano: 17. 02. 2021.

Odjel za farmaciju Ministarstva za kemikalije i gnojiva Indije, zajedno s Federacijom indijskih komora trgovine i industrije (FICCI) te Invest India organizira šesto izdanje godišnjeg programa za sektor farmaceutskih i medicinskih proizvoda  India Pharma & India Medical Device 2021 koji će se održati u virtualnom obliku 25. i 26. veljače te 1. i 2. ožujka 2021.

Indija je vodeći izvoznik pristupačnih generičkih lijekova i glavno središte za medicinske uređaje i dijagnostiku, a svojim farmaceutskim proizvodima opslužuje više od 200 zemalja i teritorija.

Tema ovogodišnjeg farmaceutskog događanja je Indian Pharma Industry: "Budućnost je sada", a tema za događanje vezano uz medicinsku opremu je India MedTech Future: Innovate & Make in India Through Global Alliance.

Sudionici online događanja će raspravljati o mogućnostima i ključnim izazovima u navedenim sektorima. Događanje uključuje izložbu investicijskih mogućnosti u Indiji, panel diskusije s čelnicima industrija, panel raspravu o međunarodnoj regulaciji lijekova, o nagradama India Pharma & Medical Device Awards te raspravu o sektorskim start-upovima.

Detaljni program te informacije o događanjima nalaze se u brošuri dostupnoj u pratećim dokumentima.

Konferencija se organizira putem virtualne platforme. Zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti putem POVEZNICE. Tijekom prijave sudionici biraju panele na kojima žele sudjelovati.

Sudjelovanje na događanju je besplatno, a radni jezik engleski.