Predstavljanje Industrijsko-logističke zone Kutina i uloge digitalizacije u gospodarstvu

Objavljeno: 11. 11. 2020. , Ažurirano: 22. 11. 2020.

Pozivamo vas na konferenciju koju organiziraju Hrvatska gospodarska komora i Grad Kutina, Prezentacija Industrijsko-logističke zone Kutina i uloga digitalizacije u gospodarstvu, koja će se održati online, u ponedjeljak, 23. studenoga, u 11 sati.

Konferencija je predstavljanje gospodarskih potencijala Grada Kutine i novoosnovane Industrijsko-logističke zone u vlasništvu grada Kutine, predstavljanje pilot projekta jedinstvenog za Republiku Hrvatsku SMART&KIND - prva pametna poslovna zona u RH te potencijale suradnje u procesu digitalizacije gospodarstva između jedinica lokalne samouprave, predstavnika privatnog sektora poput HGK i institucija Republike Hrvatske.

Na konferenciji će sudjelovati predstavnici Grada Kutine, HGK, Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja, Ministarstva uprave i pravosuđa, predstavnik EU parlamenta te predstavnici stranih gospodarskih udruženja. Praćenje konferencije za sve zainteresirane sudionike je moguće putem video poveznice.

Program konferencije možete pročitati u nastavku teksta i pronaći u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Nadamo se da ćete se odazvati pozivu te da će konferencija biti korisna za sve sudionike kako bismo ispunili ciljeve konferencije i potaknuli suradnju i komunikaciju između svih subjekata gospodarstva u namjeri unapređenja gospodarske klime u Republici Hrvatskoj.

Prijaviti se možete putem obrasca u nastavku.

Vrijeme Aktivnost
23.11.2020
11:00 - 11:05 Pozdravni govor i uvodna nota – dr. sc. Tomislav Radoš, potpredsjednik za industriju i energetiku HGK
11:05 - 11:10 Pozdravni govor i uvod u KIND – Industrijsko-logistička zona Kutina – gradonačelnik Kutine Zlatko Babić