Poziv na konferenciju kibernetičke sigurnosti SecureTech 2020

Objavljeno: 27. 11. 2020. , Ažurirano: 09. 12. 2020.

Pozivamo vas na petu konferenciju SecureTech o sigurnosti informacijskih sustava, koja će se održati u četvrtak, 10. prosinca, u 16 sati, pomoću aplikacije Microsoft Teams.  SecureTech se bavi izazovima u upravljanju sigurnošću informacijskih sustava u velikim organizacijama.

Konferenciju organizira hrvatski ogranak (ISC)2 u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Središnjim državnim uredom za razvoj digitalnog društva, a očekuje se sudjelovanje direktora/predstavnika odjela za informacijsku sigurnost velikih uspješnih tvrtki u Hrvatskoj te stručnih predavača koji će svoje znanje i iskustvo iz prakse prenijeti polaznicima konferencije.

Cilj SecureTech konferencije je razmjena znanja i praktičnog iskustva u provedenim sigurnosnim projektima, osvještavanje važnosti IT sigurnosti, pružanje uvida u nove sigurnosne tehnologije te smjernice o tome što donosi budućnost u svijetu sigurnosti. Ove će godine posebna pažnja biti posvećena posljedicama COVID-19 krize i izazovima rada od kuće.

U nastavku se nalaze program konferencije i forma za prijavu.

Pozivamo vas da zajedno pridonesemo viziji stvaranja sigurnijih IT rješenja i očuvanju podataka i poslovnih sustava.

Vrijeme Aktivnost
16:00 - 16:05 Pozdravni govor: (ISC)2 - Clar Rosso, direktorica
16:05 - 16:10 Pozdravni govor: Hrvatska gospodarska komora, dr.sc. Tomislav Radoš, potpredsjednik za industriju i održivi razvoj
16:10 - 16:15 Pozdravni govor: Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva, Kristina Posavec, zamjenica državnog tajnika za razvoj digitalnog društva