Objavljen natječaj za godišnju Nagradu Johann Kohlhoffer za filantropa godine Slavonije i Baranje za 2016. godinu

Objavljeno: 20. 01. 2017. , Ažurirano: 23. 01. 2017.

Zaklada Slagalica, uz potporu predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović, Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore, Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije te Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta, objavila je natječaj za petu dodjelu godišnje Nagrade Johann Kohlhoffer za filantropa godine Slavonije i Baranje za poslovne subjekte koji su tijekom 2016. godine na najdjelotvorniji način poduprli neprofitne akcije ili organizacije od općeg dobra i interesa.

Svrha je ove nagrade prepoznati i javno istaknuti tvrtke i obrtnike koji svojom materijalnom i financijskom potporom daju najbolji primjer drugima i postavljaju standarde kojima bi trebalo težiti u svijetu odgovornog poslovanja.

Za nagradu se mogu nominirati:

• domaće male i srednje tvrtke,
  • ogranci stranih tvrtki koje posluju na području Republike Hrvatske,
  • javna i državna trgovačka društva,
  • obrtnici te
  • korporativni fondovi i zaklade,

koji su tijekom 2016. godine poduprli neku društvenu ili neprofitnu akciju ili organizaciju na području Brodsko-posavske, Osječko-baranjske, Požeško-slavonske, Virovitičko-podravske i Vukovarsko-srijemske županije.

Svoje kandidate za nagrade mogu nominirati neprofitne organizacije i ustanove, mediji, PR i marketinške agencije, obrti i trgovačka društva registrirana u Hrvatskoj te same tvrtke i obrtnici.

Nagrada se dodjeljuje u dvjema kategorijama:

• tvrtke
  • obrti

Tvrtka ili obrt mogu biti nominirani za aktivnosti provedene od 1.siječnja do 31. prosinca 2016. godine.

Rok za dostavu prijavnica je 28. veljače 2017. godine.

Više o  nagradi za filantropa godine Slavonije i Baranje i natječajna dokumentacija nalaze se na poveznici Nagrada Johann Kohlhoffer.