Novi kreditni programi HBOR-a i proizvodi i usluge HKO-a

Objavljeno: 21. 05. 2019. , Ažurirano: 22. 05. 2019.

HGK – Županijska komora Rijeka, u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvoj te Hrvatskim kreditnim osiguranjem, organizira radionicu Novi kreditni programi HBOR-a i proizvodi i usluge HKO-a, koja će se održati u srijedu, 29. svibnja, od 12 do 14 sati, u Županijskoj komori Rijeka, mala dvorana, II. kat, na adresi Bulevar oslobođenja 23 u Rijeci.

Teme radionice:

Novi kreditni programi HBOR-a:

• postojećih 28 kreditnih programa smanjeno je na sedam
  • uvedene su kvalitativne promjene u pravcu poticanja novih investicija - kamatne stope sada su fiksne i smanjene
  • za financiranje obrtnog poslovanja izvoznika i ostalih poduzetnika uveden je novi kamatni razred za investicijske kredite izvoznika koji posluju u djelatnostima posebnog interesa, poput  prerađivačke industrije, poljoprivrede i ribarstva, informatičke djelatnosti i dr.

Proizvodi i usluge HKO-a

O predavačima:

Vesna Bartolović Stančić ima dugogodišnje iskustvo u komercijalnom bankarstvu i osiguravateljskoj djelatnosti. Posljednjih 13 godina voditeljica je Područnog ureda HBOR-a sa sjedištem u Rijeci.

Ana Supić posljednje dvije godine direktorica je prodaje i marketinga Hrvatskoga kreditnog osiguranja d.d. u Zagrebu. Ima 11-godišnje iskustvo u FMCG industriji (Roto dinamic d.o.o., Velpro-centar d.o.o.).

Prijave za sudjelovanje na seminaru, putem obrasca, otvorene su do utorka, 28. svibnja, ili do popunjenja slobodnih mjesta. Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati Saru Fabijanić (sfabijanic@hgk.hr, 051/209 164).

Vrijeme Aktivnost
11:45 - 12:00 Dolazak i registracija sudionika