Izvor: Pixabay

Nastup Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Rijeka na sajmu HoReCa Adria

Objavljeno: 02. 11. 2018. , Ažurirano: 13. 11. 2018.

U Sportskoj dvorani "Marino Cvetković" u Opatiji, od 8. do 10. studenoga, održava se sajam opreme za hotele, apartmane i restorane – HoReCa Adria. Sajam je namijenjen hotelijerima, vlasnicima apartmana, ugostiteljima, restoraterima, investitorima, arhitektima i projektantima te predstavlja mjesto na kojem počinje nova sezona, povezuju se sektori i stvaraju nove vrijednosti. Uz izlagački dio,  sajam će imati i bogati popratni program s nizom predavanja.
Više informacija o sajmu za izlagače i posjetitelje: www.horeca-adria.com

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Rijeka i ove je godine prihvatila poziv organizatora, tvrtke Info Lab Mediji d.o.o. te prihvaćanjem sponzorstva pružila svoju potporu u realizaciji ovoga važnog projekta.

U okviru svoga izložbenog prostora HGK - ŽK Rijeka brošurama i letcima promovirat će nositelje znakova Izvorno hrvatsko i Hrvatska kvaliteta – predstavnike eno-gastro scene naše regije te predstaviti mogućnosti financiranja znakova pozivom Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta na dostavu projektnih prijedloga Znakovi kvalitete, objavljenom 13. srpnja 2018. Posjetitelji sajma moći će se upoznati i s uvjetima započinjanja poduzetničke djelatnosti, aktivnostima i uslugama HGK, projektom Digitalne komore te ponudom vina Primorsko-goranske županije u brošuri Vinska putovnica.

Kontakt u slučaju dodatnih pitanja: Blanka Kalokira, voditeljica Odsjeka za industriju, graditeljstvo, poljoprivredu i turizam; tel.: 051/209 169 ili e-mail: bkalokira@hgk.hr.