Naši mali gušti - izložba hrane, pića, delikatesa i suvenira

ŽK Zadar
Detalj sa izložbe NMG 2017.
Vrijeme održavanja: 12.12.2018. - 15.12.2018.   /   Rok prijave: 06.12.2018.

U samom centru grada, na Forumu u Zadru, od 12. do 15. prosinca održat će se 13. Naši mali gušti 2018. – izložba hrane, pića, delikatesa i suvenira. Posjetitelji ove izložbe imat će priliku pogledati, pomirisati i kušati razne delicije kao što su sir, pršut, vino, maslinovo ulje, likeri, suhomesnati proizvodi, slastice i autohtoni suveniri. Izlagači su mali proizvođači iz Zadarske i drugih županija.

Pozivamo tvrtke, institucije, obrte i OPG-ove da se prijave na izlaganje na sajmu online prijavnicom u nastavku teksta. Rok prijave je do četvrtka, 6. prosinca.

Dodatne informacije možete dobiti u ŽK Zadar od Ivana Jadreška na e-adresu ijadresko@hgk.hr ili na telefon 023/643 197.

Organizator manifestacije je HGK – Županijska komora Zadar, a suorganizatori su HOK – Obrtnička komora Zadar, Grad Zadar, Zadarska županija i TZ Grada Zadra.

Otvaranje će se održati u srijedu, 12. prosinca, u 11 sati, uz nastup zbora Srednje škole Stanka Ožanića iz Zadra i uz prigodnu riječ organizatora sajma. Izložba će biti otvorena od 12. do 15. prosinca, od 10 do 20 sati. Ulaz je besplatan za sve.

Zbog popunjenosti prije roka PRIJAVE SU ZATVORENE.