Najava 10. Google digitalne garaže u ŽK Split

Objavljeno: 19. 11. 2018. , Ažurirano: 26. 11. 2018.

U četvrtak, 22. studenoga, u 10 sati, u Županijskoj komori Split održat će se deseta besplatna interaktivna radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža koji se provodi u partnerskoj suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Otvorenim učilištem Algebra.

Radionica je namijenjena malim i srednjim tvrtkama koje žele naučiti učinkovitije koristiti Google digitalne alate te tako iskoristiti puni potencijal interneta u svom poslovanju.

Predviđeno je trajanje radionice tri sata, nakon čega slijede konzultacije na primjerima sudionika (pitanja i odgovori).

Više detalja o radionici i prijavnica nalaze se na poveznici PRIJAVI SE ZA RADIONICU.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Denis Sorić, Odsjek za industriju i IT, telefon: 021/321 151.