Mreža za rast MSP: financiranje i savjetovanje

Objavljeno: 24. 05. 2019. , Ažurirano: 29. 05. 2019.

Događaj Mreža za rast malog i srednjeg poduzetništva: financiranje i savjetovanje donosi predstavljanje novosti u području financiranja, a održat će se u petak, 7. lipnja, u 11 sati, u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Rooseveltov trg 2 u Zagrebu.

Brzorastuća poduzeća nalaze se pred novim izazovima, ali i prilikama. Malim i srednjim poduzetnicima otvaraju se nove mogućnosti u smislu prijenosa vlasništva, financijskog upravljanja (tržišta kapitala, fondovi rizičnoga kapitala, krediti, EU fondovi, mirovinski fondovi), korporativnog upravljanja (mreže konzultanata) te društveno odgovornog poslovanja (mirovinski fondovi za zaposlenike). Informativni dan Mreža za rast malog i srednjeg poduzetništva: financiranje i savjetovanje, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore i Zagrebačke burze d.d. te u suradnji s partnerima HBOR-om, EBRD-om, HAMAG-BICRO-om i UMFO-om, omogućit će poduzetnicima da na jednomu mjestu saznaju novosti, postave pitanja i stvore mrežu kontakata.

Sudjelovanje je bez naknade, uz obveznu prijavu putem online obrasca koji možete ispuniti niže.

Vrijeme Aktivnost
07.06.2019
11:00 - 11:10 Pozdravni govor, Zvonimir Savić (direktor Sektora za financijske institucije i ekonomske analize HGK)
11:10 - 11:20 Zagrebačka burza d.d.: Rastuće tržište srednjih i malih poduzeća (Morana Plejić, voditeljica Progress tržišta)