Mobilni tim ŽK Bjelovar u tvrtki Mooz colors TC d.o.o.

Objavljeno: 07. 02. 2020. , Ažurirano: 07. 02. 2020.

Martina Posavac Ćurić i Miljenko Juratovac iz HGK – ŽK Bjelovar posjetili su u Bjelovaru 6. veljače tvrtku Mooz colors TC d.o.o., s čijim ih je radom upoznao voditelj projekata Damir Kudernovski.

Tvrtka je osnovana u studenome 2019. godine u Bjelovaru. Prodaje inovativne boje i lakove, od kojih većina ima više namjena. Koriste se za sve podloge te za unutarnju i vanjsku primjenu. U izložbenome salonu u Mihanovićevoj ulici u Bjelovaru nude i visokokvalitetan alat za nanošenje mikrocementa, boja, lakova, emulzija i ostalih premaza i sredstava za završne radove u građevinarstvu. Tvrtka nudi i usluge stručnog savjetovanja o uređenju interijera i eksterijera te edukaciju o primjeni svojih materijala.

Mobilni je tim Kudernovskog upoznao s paletom usluga i pogodnosti za članice Komore te mu predstavio Gospodarsku mrežu projekta Digitalna komora i mogućnost besplatnog dobivanja oznaka kvalitete HGK, za što je on pokazao zanimanje.