Izvor: HGK

Mobilni tim Komore Zagreb posjetio MLC ELECTRONIC d. o. o.

Objavljeno: 22. 11. 2017. , Ažurirano: 30. 11. 2017.

Predstavnici Komore Zagreb, Jaka Stipić i Zdravko Čizmar u okviru usluge Mobilni tim, 21. studenog su posjetili tvrtku MLC ELECTRONIC d. o. o. koja se bavi projektiranjem, proizvodnjom, ugradnjom i servisom sustava za dizala.  Tvrtka djeluje već 20 godina i ima 50 zaposlenih.

Direktor tvrtke MLC ELECTRONIC d. o. o. Zdravko Babić istaknuo da je tvrtka uz visoku kvalitetu izvedbe proizvoda i pružanjem cjelovitih usluga na domaćem tržištu uspješno prisutna na više od 40 zemalja svijeta. Tvrtka je zainteresirana za mogućnosti posjeta inozemnim sajmovima u organizaciji Hrvatske gospodarske komore, mogućnosti sudjelovanja u budućim gospodarskim izaslanstvima i B2B-poslovnim razgovorima u zemlji i inozemstvu. Posebno su im interesantna tržišta Australije, Kanade i Kuvajta. Zainteresirani su i za stručna predavanja i informacije o EU projektima i fondovima koji bi im bili od pomoći u poslovanju.

Osnovna zamjerka i prijedlog tvrtke je pojednostaviti proceduru ovjere i plaćanja inozemnih računa, jer poduzetnici troše previše vremena i novaca na administrativne procedure.