Izvor: HGK Županijska komora Pula

Mara Majstorović, marketing menadžer tvrtke Lotusmedia d.o.o., Vinkovci

Objavljeno: 20. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Suradnja u edukacijama

Više od četiri godine bavimo se edukacijom poduzetnika u Vukovarsko-srijemskoj županiji. Hrvatskoj gospodarskoj komori, posebice Županijskoj komori Vukovar, mogu uputiti samo riječi hvale.

Osim što dobro surađujemo u edukaciji građana, u samoj Komori ostvarili smo niz dobrih edukacija iz prakse, a tri godine surađujemo na konferenciji gospodarstvenika kojom potičemo poduzetnike na suradnju jer smatramo da je upravo suradnja najbolji način izlaska iz krize. Promičemo aktualne teme za podizanje svijesti i poticanje proaktivnosti.

Konferencija je sve posjećenija i očekujem da će i iduće godine biti uspješna i prepoznata čak i od onih koji je do sada nisu prepoznali te se nadam nastavku suradnje s Komorom.