HGK organizator konferencije Magros 2016 – Procesi konsolidacije hrvatskog tržišta

Objavljeno: 08. 09. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Časopis Suvremena trgovina i Hrvatska gospodarska komora organiziraju konferenciju Magros 2016 – Procesi konsolidacije hrvatskog tržišta, odnosno središnju trgovačku konferenciju, u Kraševoj dvorani Auditorium na adresi Ravnice 48 u Zagrebu, u srijedu, 12. listopada.

Tri predavanja održat će:

• Josip Zaher, potpredsjednik HGK za turizam, trgovinu i financije – Trgovina u Hrvatskoj – danas i sutra,
  • Vitomir Tafra, predsjednik uprave Obrazovne grupe Zrinski – dualni sustav obrazovanja za trgovce i
  • Ante Todorić, dopredsjednik koncerna Agrokor – novine u e-trgovini u sklopu projekta Abrakadabra.

Nakon uvodnih predavanja, održat će se panel-rasprava Trendovi u razvoju trgovine i proizvodnje, na kojem će sudjelovati ugledni poduzetnici, čelni ljudi vodećih trgovaca i proizvođača.

Uvodničar u panel bit će Christan Verschueren, generalni direktor Eurocommerca, dok će moderatorica biti Ema Culi, direktorica Sektora za trgovinu Hrvatske gospodarske komore.

Obrazac za prijavu i program konferencije možete pronaći na OVOJ POVEZNICI.