Izvor: Shutterstock

Laura Popovac, direktorica tvrtke VMD d.o.o., Zagreb

Objavljeno: 11. 10. 2015. , Ažurirano: 18. 02. 2020.

Puno stvari Komora nam pruža, a na nama je da to iskoristimo

Mislim da je Komora bitan faktor u našem poslovanju, u poslovanju turističkog sektora i pustolovnog turizma u kojemu mi radimo. Mislim da će ljudi prepoznati kvalitetan rad i da će Komora i dalje funkcionirati kao i do sada. Hoće li to biti u većem ili manjem obujmu, to će vrijeme pokazati.

Komora je lijepa platforma za važne stvari koje se događaju u državi. Tu dobivamo informacije o onome što se događa u zakonodavstvu, koje su nam mogućnosti u širenju poslovanja... Ima još puno stvari koje nam Komora pruža, a na nama je da tu priliku iskoristimo. Svi koji to žele, mogu sudjelovati u radu Zajednice pustolovnog turizma. Na nama je veliki korak koji trebamo napraviti, a Komora je tu da nam pri tome pomogne. Usluge Komore nisu skupe i ako se osobno potrudimo u komunikaciji, puno toga možemo postići.