Objavljeno: 20. 04. 2020. , Ažurirano: 18. 12. 2020.

S obzirom na to da je provedba i nadzor Odluke Stožera civilne zaštite RH o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događaja, sa Županijskih stožera civilne zaštite spuštena na lokalnu razinu, konkretno na gradske i općinske stožere civilne zaštite u nastavku dostavljamo kontakte svih stožera civilne zaštite Virovitičko-podravske županije.

Stožer civilne zaštite Virovitičko-podravske županije

Načelnik: Marijo Klement

Telefon: (033) 112

Mobitel: 098 983 4995

Email: marijo.klement@vpz.hr

Gradski stožeri civilne zaštite

VIROVITICA 

Načelnik: Damir Marenić

Mobitel: 098 983 4996

Kontakt: 0800 9995

E-mail: damir.marenic@vt.t-com.hr, komunalni.poslovi@virovitica.hr

SLATINA      

Načelnik: Bojan Plantak

Mobitel: 098 327 180, 095 579 5404, 095 579 5407

E-mail: bojan-plantak@net.hr, stozer.cz@slatina.hr

ORAHOVICA

Načelnik: Milan Babac

Mobitel: 099 268 6828

E-mail: milan.babac@orahovica.hr

Robert Orina

Mobitel: 098 178 4110

E-mail: robertorina93@gmail.com

Općinski stožeri civilne zaštite

CRNAC         

Načelnik: Josip Kovač

Mobitel: 091 523 1730

E-mail: opcina.crnac@vt.htnet.hr, anamarija.kovac@hotmail.com

Karmela Špoljarić

Mobitel: 099 334 7851

ČAČINCI       

Načelnik: Alen Jurenac

Mobitel: 098 568 750, 098 648 969

E-mail: ajurenac@gmail.com

ČAĐAVICA   

Načelnik: Petar Budimir

E-mail: opcina@opcina-cadjavica.hr,  petar.budimir1@gmail.com 

Mobitel: 098 980 8436          

Branimir Peterfai

Mobitel: 099 350 8872

E-mail: peterfai.branimir@gmail.com

GRADINA     

Načelnik: Marijana Matić

Mobitel: 099 319 1460, 099 736 1527

E-mail: majamatic02@gmail.com, civilna.zastita.gradina22@gmail.com  

LUKAČ         

Načelnik: Josip Kučan

Mobitel: 099 315 5702

E-mail: josipkucan007@gmail.com

Robert Teskera

Mobitel: 099 496 8313

E-mail: stozerczopcinelukac@gmail.com

MIKLEUŠ

Načelnik: Dalibor Lipovac

Kontakt: 033 563 066

Mobitel: 099 216 3189, 099 786 8914

E-mail: daliborlipovac36@gmail.com, civilna-zastita@mikleus.hr

NOVA BUKOVICA   

Načelnik: Tomislav Dereš

Kontakt: 033 564 304

Mobitel: 099 254 8239          

E-mail: tomislav.deres@gmail.com,  stozer.cz.nova.bukovica@gmail.com  

PITOMAČA  

Načelnik: Zdravko Fras

Mobitel: 099/220-0193

E-mail: zfzdravkofras@gmail.com

SOPJE          

Načelnik: Željko Janečić

Kontakt: 033 548 408

Mobitel: 097 750 7921          

E-mail: stozerczsopje@gmail.com

SUHOPOLJE

Načelnik: Goran Doležal

Mobitel 099 273 1136, 098 963 3472

E-mail: goran.dolezal@brana.hr, doli1808@gmail.com, czosuhopolje@gmail.com

ŠPIŠIĆ BUKOVICA 

Načelnica Sanela Djak

Kontakt: 033 716 495

Mobitel: 098 912 3138, 099 506 5406

E-mail: sanela.djak@draftdoo.hr

VOĆIN

Načelnik: Roko Perić

Mobitel: 098 978 9226

E-mail: rokoperic2303@gmail.com

Dubravka Vidić

Mobitel: 098 904 2415

ZDENCI         

Načelnik: Jurica Kiris

Kontakt: 033 646 000

Mobitel: 091 164 6300          

E-mail: jurica.kiris99@gmail.com, opcina-zdenci@vt.t-com.hr