Objavljeno: 07. 10. 2022. , Ažurirano: 07. 10. 2022.

U drugom dijelu sjednice bit će govora o Zakonu o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi

Konstituirajuća sjednica Vijeća strukovne grupe trgovine Županijske komore Vukovar i radni sastanak na temu: „Zakon o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi“ održat će se 12. listopada u Županijskoj komori Vukovar s početkom u 11 sati.

U prvom dijelu sjednice će se konstituirati novi saziv Vijeća Strukovne grupe trgovine ŽK Vukovar i izbrati Predsjednik i Zamjenik predsjednika strukovne grupe koja okuplja članice HGK ŽK Vukovar na tematskim sjednicama i usklađuje njihove stavove, te samostalno ili putem Udruženja trgovine Hrvatske gospodarske komore zastupa interese svojih članica i lobira kod lokalne i državne uprave i drugih relevantnih tijela povezanih s djelatnošću trgovine.

Drugom dijelu sjednice, u kojemu će biti govora o Zakonu o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi, nazočit će predstavnici Agencije za tržišno natjecanje.

Prijava sudjelovanja na sjednici Strukovne grupe trgovine ŽK Vukovar i radni sastank s Agencijom za tržišno natjecanje je obavezna!
Dolazak je potrebno prijaviti najkasnije do 10. listopada do 9,00 sati gđi. Barbari Didović tel: 032/441-155 ili e-mail: bdidovic@hgk.hr.