Predstavljanje mjera za zapošljavanje u ŽK Sisak
Izvor: HGK

Konferencija Izazovi poduzetništva: Proširenje poslovanja nakon samozapošljavanja

Objavljeno: 04. 10. 2019. , Ažurirano: 04. 10. 2019.

Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Sisak (HZZ – PU Sisak) i HGK – Županijska komora Sisak organiziraju konferenciju Izazovi poduzetništva: Proširenje poslovanja nakon samozapošljavanja, u petak, 11. listopada, u 9 sati u ŽK Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Tom prilikom poduzetnici će biti informirani o mjerama i poticajima za razvoj i širenje poslovanja.

O potporama za proširenje poslovanja te osposobljavanju na radnomu mjestu govorit će predstavnice Područnog ureda HZZ-a, usluge Hrvatske gospodarske komore predstavit će direktorica ŽK Sisak Brankica Grd, a mogućnosti financiranja poduzetnika predstavit će i Mirela Đuran iz Hrvatske banke za obnovu i razvitak.

U panel-raspravi govorit će poduzetnici Boris Prpić (Alas-info d.o.o.), Milan Selanac (Sisak dizajn j.d.o.o.), Darko Gazibara (Gespa kreativni studio j.d.o.o.) i Mario Grd (Cogent code), zatim Marijan Belošević iz Sisačko-moslavačke županije te Krunoslava Kosina Milutinović iz Poduzetničkog inkubatora PISAK.