Vrijeme održavanja: 03.02.2017.

Županijska komora Vukovar i Vukovarsko-srijemska županija, u suradnji s Ministarstvom poljoprivrede i Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta, organiziraju konferenciju Certifikatom do konkurentnosti – Klasterom do tržišta.

Cilj je konferencije upoznati poljoprivredne proizvođače s certifikatima, normama i oznakama kvalitete kojima si mogu osigurati povećanje konkurentnosti i nova tržišta te upoznati proizvođače s nacionalnom strategijom povećanja konkurentnosti hrvatskih proizvođača i potporama poduzetnicima za povezivanje, odnosno za uvođenje i uporabu međunarodno priznatih certifikata.

Konferencija će se održati u petak, 3. veljače, u 9 sati i 30 minuta u Županijskoj komori Vukovar.

Zainteresirane molimo da nam svoje sudjelovanje potvrde najkasnije do četvrtka, 2. veljače, do 12 sati na telefonske brojeve 032/441-155; 032/441-157 (gđi. Ines Čordašić) ili na e-adrese hgkvu@hgk.hr.