Zdesna: Gian Carlo Damir Murkovic, Valerio Fratelli, Zlatan Fröhlich
Izvor: HGK-KZ

Predsjednik Trgovačke komore za Središnju Europu Gian Carlo Damir Murkovic u Komori Zagreb

Objavljeno: 30. 10. 2018. , Ažurirano: 30. 10. 2018.

Predsjednik ACCOA (Trgovačke komore za Središnju Europu sa sjedištem u Goriziji) Gian Carlo Damir Murkovic i izvršni tajnik Valerio Fratelli boravili su danas u Komori Zagreb .

S predsjednikom Komore Zagreb Zlatanom Fröhlichom razgovarali su o suradnji dviju komora. Posebice aktualna tema bila je organizacija poslovne konferencije čije se održavanje planira u prvoj polovici iduće godine u Zagrebu. Na konfernciji bi sudjelovale članice ovih komora, s posebnim naglaskom na organizaciju B2B susreta.

Također je dogovoreno uključivanje županijskih razvojnih agencija koje bi trebale pripremiti prijedloge projekata za suradnju naših i talijanskih poduzetnika. U pripremu će se uključiti i Veleposlanstvo Italije u Zagrebu i Privredna banka Zagreb.