Izvor: Pixabay

Predavanje u Zagrebu o zaštiti osobnih podataka u turizmu prema GDPR-u

Objavljeno: 02. 05. 2018. , Ažurirano: 16. 05. 2018.

Pozivamo vas na predavanje o obvezama turističkih tvrtki pri zaštiti osobnih podataka koje će se održati u srijedu, 16. svibnja, u 10 sati u Velikoj dvorani Hrvatske obrtničke komore u Zagrebu (Ilica 49, I. kat).

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Agencijom za zaštitu osobnih podataka (AZOP) te Hrvatskom turističkom zajednicom i Hrvatskom obrtničkom komorom organizira predavanje radi pružanja potpore trgovačkim društvima iz turističkog sektora u procesu usklađivanja sa zahtjevima Uredbe o zaštiti osobnih podataka (GDPR).

Zainteresirane turističke tvrtke mogu se prijaviti online obrascem u nastavku najkasnije do 14. svibnja. Prijave će se prihvaćati redoslijedom zaprimanja, do popunjavanja kapaciteta dvorane (jedan sudionik po tvrtki/obrtu).

Detaljan program predavanja možete pročitati u pratećim dokumentima na ovoj stranici.