Božo Marjanović, Alen Vukšić, Branko Jotić, Vibor Šodan, Mišo Margaretić, Marko Jotić, Dario Rogina, Damjan Kudrnacek, Ivica Belić, Ivan Roguljić, Ayberk Eturg, Zdravko Čizmar
Izvor: Komora Zagreb

Posjet izaslanstva hrvatskih tvrtki sajmu dizala Interlift 2019 u Njemačkoj

Objavljeno: 21. 10. 2019. , Ažurirano: 22. 10. 2019.

Poslovna delegacija poduzetnika iz Hrvatske, u organizaciji Komore Zagreb posjetila je međunarodni sajam dizala, komponenti i pribora Interlift u njemačkom gradu Augsburgu.

Delegaciju su činili predstavnici tvrtki iz Zagreba, Splita, Samobora i Osijeka – Alfa Atest d.o.o., ZIK Split d.o.o., Lift alarm d.o.o., Elbak Habulin d.o.o., Zagrebinspekt d.o.o., Kontrolbiro d.o.o., Marbo dizala d.o.o.

Osim njih na sajmu su se samostalno predstavile i hrvatske tvrtke MLC d.o.o. iz Zagreba i Simplex d.o.o. iz Slavonskog Broda.

Prema pozivu njemačke tvrtke Wittur d.o.o. održana je prezentacija i radni sastanak sa njihovim predstavnicima, gdje su pokazana najnovija dostignuća u području proizvodnje dizala i pripadajućih komponenti.

Poslovna delegacija iz Hrvatske održala je i radni sastanak s predstavnicima bugarske i makedonske udruge za dizala (BLA i MLA) na kojem je iskazan interes za održavanje međunarodne konferencije o dizalima iduće godine u Hrvatskoj.