Izvor: Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja

Javna nabava: Elektronički oglasnik javne nabave Republike Hrvatske (EOJN RH) – utorak, 28. studenoga 2023.

Objavljeno: 19. 10. 2023. , Ažurirano: 20. 11. 2023.

Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja i Narodne novine d.d., u suradnji s Komorom Zagreb, pozivaju Vas na predstavljanje nove platforme Elektroničkog oglasnika javne nabave Republike Hrvatske (EOJN RH).

Predstavnici Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja i Narodnih novina uvest će vas u korištenje nove platforma EOJN RH s pregledom ključnih funkcionalnosti i primjerima rada, a bit će vremena i za Vaša pitanja.

Vrijedno je napomenuti da je nova IT platforma EOJN RH započela s primjenom 28. rujna 2023. kao pilot projekt u kojem sudjeluju odabrani naručitelji.  Za sve naručitelje i sve gospodarske subjekte obvezno je korištenja nove EOJN RH platforme je od 1. siječnja 2024. godine.

Datum održavanja: utorak, 28. studenoga 2023.

Termin radionica:

• za ponuditelje - Radionica 3 od 9:30 – 12:00 sati  -  POPUNJENO!
  • za naručitelje  - Radionica 4 od 13:00 – 16:00 sati

Lokacija:  Hrvatska gospodarska komora, Rooseveltov trg 2, Zagreb, Vijećnica (1. kat)

Rok za prijavu: petak, 24. studenoga 2023. do 16:00 sati

Sudjelovanje je moguće samo uz prijavu preko Digitalne komore do navedenog roka ili do popunjavanja kapaciteta dvorane.

Ukoliko niste registrirani u Digitalnu komoru kao poslovni korisnik (Pravna osoba), možete se registrirati ovdje. Upute za registraciju na Digitalnu komoru možete pronaći OVDJE ili ih pogledati na YouTubeu u ovom VIDEU