Izvor: Pixabay

ISO 14001:2015 obuka za internog auditora

Objavljeno: 17. 09. 2020. , Ažurirano: 17. 09. 2020.

HGK – Komora Zagreb i TÜV Croatia organiziraju ISO 14001:2015 edukaciju – seminar za internog auditora, koji će se održavati u ponedjeljak i utorak, 28. i 29. rujna, od 9 do 16 sati, u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Rooseveltov trg 2 u Zagrebu, u dvorani A.

Seminar je namijenjen osobama koje su u tvrtki zadužene za poslove sustava upravljanja okolišem.

Cilj je seminara učinkovita izobrazba osoba koje rade ili se pripremaju za rad na uvođenju, primjeni ili ocjenjivanju sustava upravljanja okolišem za provedbu internih audita u vlastitoj organizaciji. Jedan od osnovnih alata razvoja sustava upravljanja okolišem njegovo je usklađivanje i permanentna provedba internih audita (unutarnjih nezavisnih ocjena) u samim organizacijama.

Program seminara obuhvaća predavanja, vježbe i zadaće (individualne i grupne) te testiranje osposobljenosti na kraju seminara*:

• uvod u ISO 14001, pregled, zahtjevi
  • dokumentacija, vježbe
  • zahtjevi ISO 14001, dokumentacija, vježbe
  • interni audit – planiranje, provedba, izvještavanje, tehnike
  • vježbe
  • završna provjera znanja

* raspored je podložan izmjenama.

Polaznici seminara dobivaju skriptu s pisanim materijalima obuhvaćenim predavanjem, a na kraju seminara certifikat za internog auditora prema normi ISO 14001:2015.

Komora Zagreb omogućuje članicama HGK sudjelovanje pod povoljnijim uvjetima te kotizacija za seminar iznosi 1.790 kn + PDV po polazniku.

U slučaju pogoršanja epidemiološke situacije, odnosno donošenja preporuka nadležnih službi o zabrani okupljanja, seminar će se održati u formi webinara u istom terminu te će u tom slučaju kotizacija iznositi 1.650 kn + PDV po polazniku. Ukoliko polaznik iz tehničkih razloga nije u mogućnosti sudjelovati na webinaru, uplaćena kotizacija bit će mu vraćena.

Sudjelovanje na seminaru prijavljuje se online prijavnicom u nastavku ovog teksta. Rok za prijavu je četvrtak, 24. rujna. Ako se prijavi dovoljan broj polaznika, sudionicima će biti poslan predračun za uplatu kotizacije. Broj sudionika ograničen je na 11, uz uvažavanje epidemioloških preporuka.

Kotizacija se uplaćuje na račun: TÜV Croatia d.o.o., Bani 110, 10010 Zagreb, OIB: 64520989853, IBAN CODE: HR0223400091100179916 (Privredna banka Zagreb d. d.), naznaka na uplati: Seminar ISO 14001:2015 – HGK Komora Zagreb. Potvrda o uplati šalje se na e-adresu edukacija@tuv-croatia.hr.