Hrvatsko-kineski poslovni forum

Objavljeno: 16. 10. 2018. , Ažurirano: 22. 10. 2018.

Hrvatska gospodarska komora - Komora Zagreb i China Council for the Promotion of International Trade, Beijing Sub-Council (CCPIT Beijing) iz glavnog grada Pekinga organizirat će Hrvatsko-kineski poslovni forum u okviru kojeg će se održati i individualni razgovori predstavnika hrvatskih i kineskih tvrtki.

Izaslanstvo se sastoji od predstavnika tvrtki i institucija koji žele promovirati suradnju Kine i Hrvatske, osobito kulturne i filmske industrije.

Pozivamo vas na to događanje koje će se održati u petak, 19. listopada, u 10 sati u HGK - Komori Zagreb, Draškovićeva 45, u Velikoj dvorani, I. kat.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na Forumu, ljubazno molimo da do 18. listopada do 12 sati na engleskom jeziku popunite prijavni obrazac u nastavku.

Preliminarni program događanja i popis kineskog izaslanstva možete preuzeti u pratećim dokumentima s lijeve strane ekrana.

Sudjelovanje je besplatno, a radni jezici bit će hrvatski i engleski, uz konsekutivni prijevod.

Za sve dodatne informacije kontakt-osoba iz HGK – Komore Zagreb je Davorka Car, viša stručna suradnica, u Odsjeku za međunarodne poslove (tel.: 01/4606 800, e-mail: dcar@hgk.hr).