Pixabay

HGK – Komora Zagreb suorganizator 1. revije najboljih vina Zagrebačke županije

Objavljeno: 28. 05. 2018. , Ažurirano: 08. 06. 2018.

U Zagrebu će se 6. lipnja u Kristalnoj dvorani hotela Westin od 13 do 19 sati održati 1. revija najboljih vina Zagrebačke županije. Organizator i nositelj projekta je Zagrebačka županija, dok su suorganizatori HGK – Komora Zagreb i Hrvatska obrtnička komora –   Obrtnička komora Zagreb.

Radi daljnje promocije kvalitetnih proizvoda, svim zainteresiranima će se predstaviti 40-ak vinara s vinima koja su označena oznakom izvornosti (ZOI) i 10-ak proizvođača sireva s područja Zagrebačke županije.

U okviru ove revije održat će se stručne radionice Sir i vino te Pjenušci Zagrebačke županije, a najbolje ocijenjenim vinarima na 15. ocjenjivanju vina Zagrebačke županije bit će uručena šampionska odličja.

Posebni su gosti Vinska kraljica Slovenije u pratnji vinara s područja Bizeljskog.