Izvor: Pixabay

Delegacija turskih gospodarstvenika u Komori Zagreb

Objavljeno: 04. 10. 2019. , Ažurirano: 04. 10. 2019.

Delegacija turskih gospodarstvenika, u organizaciji Bursa Chamber of Commerce and Industry, posjetit će Komoru Zagreb u petak, 11. listopada, u 10 sati, na adresi Draškovićeva 45.

U sklopu posjeta organizirat će se poslovni skup, odnosno poslovni razgovori s našim članicama radi proširenja suradnje.

Turske tvrtke zainteresirane su za uvoz, izvoz, partnerstva te za više informacija o mogućnostima ulaganja u Hrvatsku. Tvrtke koje su dio izaslanstva (popis u prilogu) posluju u područjima: prehrambene industrije, turizma, strojogradnje, automobilske i tekstilne industrije, građevinarstva, zdravstva i proizvodnje medicinske opreme te međunarodnog prava.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, molimo da se prijavite online prijavnim obrascem u nastavku teksta. Molimo da obrazac ispunite na engleskom jeziku.

Prijave se zaprimaju do četvrtka, 10. listopada.

Radni jezik je engleski.