ŽK Split objavljuje Javni poziv za ulazak u Poduzetnički inkubator za poduzetnice početnice

Objavljeno: 05. 04. 2018. , Ažurirano: 11. 07. 2018.

U sklopu Županijske komore Split od 2015. godine djeluje Poduzetnički inkubator za poduzetnice početnice. Riječ je o projektu HGK kojemu je cilj pridonijeti razvoju poduzetništva žena, i to početnica, te im pomoći u njihovim prvim poslovnim koracima.

Inkubator omogućava korisnicama upotrebu opremljenih uredskih prostora, uz povoljne uvjete, te niz drugih pogodnosti, poput savjetodavne pomoći, promocije, pomoći u poslovanju koju im Komora može pružiti informacijama, kontaktima te dr.

Poduzetnički inkubator raspolaže s četiri opremljena uredska prostora, a vrijeme inkubacije tvrtki je tri godine.

S ciljem popunjavanja slobodnih ureda Županijska komora Split objavljuje Javni poziv poduzetnicama početnicama za ulazak u Inkubator (ovdje).

Trenutno je na raspolaganju jedan slobodan uredski prostor, površine 32 četvorna metra.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti u ŽK Split, Suzani Prkić Jurić, tel. 321-124 ili na e-mail: sprkic@hgk.hr.