Izložba Ruski emigranti u kontekstu razvoja Hrvatske znanosti i kulture

Objavljeno: 26. 03. 2018. , Ažurirano: 28. 03. 2018.

U sklopu svečanog otvorenja Sajma zdravlja u Vinkovcima 20. travnja bit će otvorena izložba Ruski emigranti u kontekstu razvoja Hrvatske znanosti i kulture.

Izložba se održava svaki mjesec u drugom gradu, a u Vinkovcima će biti postavljena u predvorju hotela Slavonija te će ju posjetitelji moći pogledati do 30. travnja.

Na otvorenju će sudjelovati Natalia Iakimchuk i Sergej Zhdanovich iz Veleposlanstva Ruske Federacije.

Izložbu, uz podršku Grada Vinkovaca, organizira Udruga Građansko društvo Moji Vinkovci, turistička agencija iz Vinkovaca Maximilian Tours, a partneri su HGK – Županijska komora Vukovar, Gradski muzej Vinkovci, Gradsko kazalište Joza Ivakić, Turistička zajednica Grada Vinkovaca, Gradska knjižnica Vinkovci, Stjepan Prutki, viši arhivist i Vladimir Ćirić, profesor geografije.

PHOTO - VERNISAŽ.jpg