Izvor: HGK

Izlagači Virovitičko-podravske županije na 20. međunarodnom sajmu poduzetništva Mesap 2018

Objavljeno: 01. 06. 2018. , Ažurirano: 19. 06. 2018.

U Nedelišću je, od 15. do 17. lipnja  održan 20. međunarodni sajam poduzetništva Mesap 2018.

Posredstvom Županijske komore Virovitica, na zajedničkom izložbenom prostoru HGK, svoje proizvode predstavilo je šest izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: Apis Cabuna - med za ugostiteljstvo, Brana Virovitica - proizvodnja prirodnih voćnih sokova, ULO hladnjača za voće i povrće, izgradnja komunalne infrastrukture, izgradnja sustava navodnjavanja, izgradnja hidrograđevinskih objekata, Dam Lozan - ljekovito bilje: kamilica, Medena Virovitica - med i pčelinji proizvodi, Mustač-commerce; Tvornica octa Virovitica - prirodni  Virovitički alkoholni, jabučni, vinski, ocat od crnog vina, kvasina i Poison city Pitomača - ljekovito bilje, eterična ulja.

20180615_135008.jpgIzvor: HGK

Dugogodišnja suradnja Županijskih komora Virovitice i Čakovca rezultira time da Virovitičani predstavljaju gospodarstvo svoje županije na Mesap-u, dok ŽK Čakovec predstavlja gospodarstvo Međimurske županije na Viroexpu, međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede u Virovitici.

IMG_6926.jpgIzvor: HGK