Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Izlagači s područja Virovitičko-podravske županije na Sajmu privrede u Zrenjaninu

Objavljeno: 20. 09. 2018. , Ažurirano: 24. 09. 2018.

Sajam privrede Zrbiznet 2018 u Zrenjaninu u Vojvodini održat će se od 20. do 22. rujna.

Nastup gospodarstva Virovitičko-podravske županije na Sajmu realizira se temeljem reciprociteta u suradnji sajmova Zrbiznet iz Zrenjanina i Viroexpo iz Virovitice te suradnjom Privredne komore Srbije – Regionalne privredne komore Srednjobanatskog upravnog okruga iz Zrenjanina i Županijske komore Virovitica.

U organizaciji Županijske komore Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije predstavit će se devet izlagača: Agroservis proizvodnja Virovitica, Apis Cabuna, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Meta-plast Pitomača, Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica, Spider Grupa Pitomača i Viro Tvornica šećera.