Velimir Žunac, državni tajnik u Ministarstvu regionalnoga razvoja i fondova EU, Miro Totgergeli, saborski zastupnik, Zlatko Mađeruh, gradonačelnik Grubišnog Polja, Milan Vanđura, direktor HGK – Županijske komore Virovitica, sa suradnicima i izlagačima iz Virovitičko-podravske županije, na izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore
Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Izlagači s područja Virovitičko-podravske županije na 15. međunarodnom gospodarskom Sajmu sira

Objavljeno: 30. 10. 2017. , Ažurirano: 21. 11. 2017.

U Grubišnom Polju 18. i 19. studenoga izuzetno je uspješno održan 15. međunarodni gospodarski Sajam sira, na kojem je izlagalo 152 izlagača.

Na svečanosti otvorenja govorili su Zlatko Mađeruh, gradonačelnik Grubišnog Polja, Damir Bajs, župan Bjelovarsko-bilogorske županije, Velimir Žunac, državni tajnik u Ministarstvu regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, koji je i otvorio sajam.

Na sajmu su sudjelovali i predsjednik Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Bjelovar Jakov Ćorić i direktor Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica Milan Vanđura.

IMG_5245.JPG

Među brojnim izlagačima na sajmu se u organizaciji Hrvatske gospodarske komore i samostalno predstavilo četrnaest izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: OPG Petar Rakošević Virovitica, Pčelarstvo Balint Virovitica, Špoljar Davor Terezino Polje, Alma marketing Suhopolje, Asel Slatina, Dubra Suhopolje, Kreativna udruga Unikat Virovitica, Melisa Suhopolje, OPG Ivoš Luka Gornje Bazje, OPG Pemper Virovitica, OPG Petrović Marinko Pitomača, OPG Vašarević Slatina,Tuzlak Plet Slatina i Hrvatska gospodarska komora.

Osim stručnih predavanja Mjere ruralnog razvoja za poljoprivrednike i Potpore za obrtnike i poduzetnike iz nacionalnih sredstava i EU fondova, na sajmu su brojni posjetitelji uživali u bogatim i raznovrsnim kulturno-glazbenim sadržajima.