Izborna skupština Zajednice za industrijski dizajn

Objavljeno: 29. 01. 2020. , Ažurirano: 29. 01. 2020.

Izborna skupština Zajednice za industrijski dizajn održat će se u četvrtak, 20. veljače, u 12 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori u Zagrebu, na adresi Rooseveltov trg 2 (II. kat, dvorana A).

Na globalnom tržištu prepoznata je dodana vrijednost kojom kreativne i kulturne industrije, među koje spada i industrijski dizajn, mogu doprinijeti rastu i razvoju gospodarstva. Snažno ulaganje u njihov razvoj i stvaranje okruženja za rast industrije i razvoj kreativnosti, osigurale su autentičnost i inovativne proizvode i time postale jedan od pokretača ekonomije.

Vrijednost industrijskog dizajna za gospodarstvo u cjelini prepoznala je i Hrvatska gospodarska komora te ćemo kao institucija nastaviti podržavati rad Zajednice, aktivnosti i projekte koji mogu doprinijeti boljem okruženju za rast ove grane, jačanje industrije i proizvoda s dodanom vrijednosti.