Izvor: Pixabay

Izborna skupština Udruženja energetike Hrvatske gospodarske komore

Objavljeno: 10. 02. 2017. , Ažurirano: 17. 02. 2017.

Izborna skupština Udruženja energetike Hrvatske gospodarske komore održat će se u četvrtak, 16. veljače, u 14 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Draškovićeva 45 u Zagrebu, u dvorani na 1. katu. Poziv s prijedlogom dnevnog reda nalazi se u pratećim dokumentima.

Svoje sudjelovanje na Izbornoj skupštini molimo prijavite na internetskom obrascu na POVEZNICI  najkasnije do srijede, 15. veljače, do 12 sati.

Na izbornoj skupštini bira se Vijeće tj. radno tijelo Udruženja koje uključuje osobe iz specifičnih grana energetike i sastaje se oko četiri puta godišnje. Za područja koja su definirana zajednicama i grupacijama, članovi se kandidiraju na temelju prijedloga zajednica, odnosno grupacija. Na svojim sastancima Vijeće raspravlja o ključnim temama za članice Udruženja, koje se odabiru na prijedlog članica.

Za dodatne informacije možete se obratiti tajniku Udruženja (Krešimir Štih, tel. 01 4606 758).