Autor: Osječki sajam

ŽK Osijek organizira nastup hrvatskih tvrtki na 23. Osječkom jesenskom sajmu

Objavljeno: 08. 07. 2020. , Ažurirano: 23. 09. 2020.

Od 2. do 4. listopada u Osijeku će se održati 23. Osječki jesenski sajam - sajam prehrane, poljoprivrede, graditeljstva i stanovanja.

Županijska komora Osijek je nositelj organizacije zajedničkoga izlaganja članica HGK na ovoj tradicionalnoj sajamskoj manifestaciji.

Ove godine na zajedničkom prostoru od 150 četvornih metara nastupit će 25 članica komore.

Sajamska priredba programski obuhvaća poljoprivredu, prehranu, graditeljstvo, stanovanje, zdravlje, ekologiju s ciljem podizanja regionalne konkurentnosti i održivog razvoja. Osim prezentacije roba i usluga gospodarstvenika, obrtnika, OPG-ova, sajam je prigoda za prezentaciju i razmjenu iskustava jedinica lokalne samouprave, lokalnih akcijskih grupa, tematskih asocijacija i udruga.

Više informacija o samom sajmu možete pronaći na stranicama Osječkog sajma.