Iskaz interesa za sudjelovanje u procesu energetske obnove obiteljskih kuća, izrada registra

Objavljeno: 26. 05. 2020. , Ažurirano: 27. 05. 2020.

Tijekom lipnja 2020. najavljeno je otvaranje natječaja za energetsku obnovu obiteljskih kuća, te želimo budućim izvođačima omogućiti pristup investitorima i zainteresiranim građanima olakšati sam postupak prijave i odabira izvođača izradom registra tvrtki za energetsku obnovu obiteljskih kuća.

Budući da očekujemo upite građana u vezi sa preporukama određenih izvođača, planiramo, u suradnji sa Regionalnom energetskom agencijom Sjever iz Koprivnice, izraditi popis (registar) svih tvrtki iz Varaždinske županije koje se bave djelatnostima relevantnim za energetsku obnovu i koje žele sudjelovati u procesu energetske obnove obiteljskih kuća.

Valja istaknuti kako je građanima za samu prijavu na poziv potrebna i detaljna ponuda izvođača radova pa bi to ujedno bio i prvi korak za uspostavu suradnje.

Ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje u ovoj inicijativi molimo Vas da obrazac niže u tekstu popunite najkasnije do ponedjeljka, 8. lipnja 2020.

Popunjavanjem obrasca ujedno dajete privolu da se podaci javno objave na mrežnim stranicama HGK Županijske komore Varaždin i Županijske komore Koprivnica, te HOK Obrtničke komore Varaždinske županije i Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije, kao i  Regionalne energetske agencije Sjever.  Registar će biti dostavljen zainteresiranim građanima koji su u postupku prijave i same energetske obnove obiteljskih kuća prema pojedinačnom zahtjevu.